Технологічні рішення

Технологічні рішення

Наша компанія рада запропонувати вам співпрацю, спрямовану на розробку виробничої лініїї рідких гуматів концентрацією 160 грам на 1 літр.

Наша компанія спеціалізується на проектуванні, розробці, впровадженні, встановленні та введенні в експлуатацію різних виробничих ліній для сільськогосподарських підприємств. Одним з наших головних напрямків є проектування, розробка та введення в експлуатацію ліній з виробництва рідких гуматів.

Лінії виробництва, розроблені нашими спеціалістами, дозволяють отримувати високоякісні рідкі безбаластні гумати з концентрацією 160 грам на 1 літр.

Наша компанія надасть вам унікальну технологію, гарантоване забезпечення сировиною та технологічну підтримку на всіх етапах виробництва.

Виробнича потужність – 400 літрів на 1 годину

Характеристики якості кінцевого продукту - Екстракт гумінових кислот 160 грам на 1 літр

Вартість обладнання та проекту - 520 000 євро

«Bio Alternativa» рада запропонувати вам співпрацю, спрямовану на створення та впровадження виробничої лінії з переробки курячого посліду та леонардиту в сухе гранульоване органічне добриво.

Імплементація виробничої лінії такого типу дозволяє досягти двох головних цілей – утилізація відходів тваринництва та виробництва органічного добрива з вмістом NPK та гумінових кислот. Наша компанія спеціалізується на проектуванні, розробці, впровадженні, встановленні та введенні в експлуатацію різних виробничих ліній для сільськогосподарських підприємств. Одним з наших основних напрямків є проектування, створення та введення в експлуатацію технологічних ліній з переробки курячого посліду та виробництва органічних добрив на основі леонардиту.

Технологія розроблені нашими фахівцями дозволяє виробляти сухе гранульоване органічне добриво. У процесі виробництва органічних добрив, за потреби замовника, можна покращити показники NPK кінцевого продукту, шляхом додавання до сировини відповідних неорганічних та органічних речовин.

Сировина

  1. Курячий послід будь-якого типу
  2. Леонардит
  3. Згідно індивідуальних потреб замовника, додаткові домішки

Головною особливістю наших ліній є те, що процес сушіння сировини виконується генератором тепла, що підживлюється самим послідом – процес рекуперації. Однак для країн, які мають надлишок рідкого палива, таких як нафта, дизельне паливо чи відпрацьована нафта, більш раціонально, простіше та дешевше використовувати рідкі вуглеводи та відповідний генератор тепла.

Наша технологія дозволяє переробляти курячий послід будь-якого типу. Мінімальний вихід такого виробництва - 500 кг кінцевого продукту на годину або 10 тн протягом 24 годин. Максимальний вихід залежить лише від наявної сировини та енергозабезпечення. Чим більша виробнича потужність у лінії, тим вона продуктивніша з економічної точки зору.

Залежно від бюджету проекту, ми можемо запропонувати кілька типів постачання виробничої лінії зі стандартним обладнанням. Наші фахівці роблять виробничі розрахунки на основі спроможності та попиту комісіонера. Виробничу лінію можна встановити на існуючих приміщеннях або в окремих будівлях, побудованих спеціально для проекту.

Ми пропонуємо найбільш фінансово ефективну та продуктивну технологію виробництва органічних добрив. Ця технологія дозволяє розмістити виробництво добрив у безпосередній близькості від ферм. У приміщеннях, де виготовляється і зберігається фінальний продукт, майже не виникає неприємного запаху. Більше того, запропонована схема є енергоефективною. Органічне добриво вироблене за даною технологією повністю відповідає вимогам екологічного контролю.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що поставлені вами завдання будуть вирішені за високими стандартами якості та в найкоротші терміни, а вирішення цих завдань принесе вам максимальну користь. Чекаємо взаємовигідної співпраці з вами.

РЕКУЛЬТІВАЦІЯ ГРУНТІВ ГУМАТАМИ

Внесення гумату безпосередньо в ґрунт (кореневе внесення) викликає значні зміни властивостей ґрунту, що ведуть до її очищенню і підвищення родючості.

Ефект від застосування гумінових добрив для ґрунтів і рослин:

Особливо ефективним є застосування гумату на піщаних і глинистих ґрунтах з низьким вмістом гумусу, на вапняних, засолених, кислих, дерново-підзолистих ґрунтах. Гумат дає чудові результати при рекультивації земель - територій колишніх звалищ і пустирів, будмайданчиків, в районах хімічного, радіоактивного і промислового забруднення.